pozyczka

Aktualności

Majówka 2018 w Geo-Parku Glinka

Zachęcamy do spędzenia nadchodzącej majówki aktywnie! Zapraszamy do Geo-Parku Glinka już od wtorku do niedzieli (01.05 - 06.05), w godzinach od 10.00 - 19.00. Czekamy na Was!

majowka2018geo

VI Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Glinka 2017 - wyniki

DSC 0288

W dniu 12.08.2017 r. na boisku w Geo-Parku Glinka rozegrano VI Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Ujsoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna o nazwie "Dajcie Magnez", drugie miejsce wywalczyła drużyna o nazwie "Szybcy i Wściekli", trzecie miejsce przypadło drużynie o nazwie "Fiodorentina", natomiast czwarte miejsce zajęła drużyna ze Słowacji o nazwie "Mortal".

Organizatorem turnieju byli: CKSiR w Ujsołach, radny Gminy Ujsoły pan WIesław Mizia, radni Rady Sołeckiej w Glince pan Grzegorz Salachna i Wiesław Nisztuk.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom: Stolar-Hut, Dach koplex (Władysław Tanistra), Mechanika Pojazdowa (Wiesław Mizia), Pan Grzegorz Salachna. Szczególne podziękowania kierujemy do Justyny Nisztuk za obsługę fotograficzną.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Nabór na kurs operatora do Geo-Parku Glinka

Szczegóły na załączonym plakacie.

Plakat nabór Geo 2018

Zbyrcocek i Skoblicka w Geo-Parku Glinka

W sobotnie popołudnie nasz Geo-Park Glinkę odwiedził zespół Zbyrcocek z Juszczyna oraz kapela Skoblicka z Suchej Beskidzkiej, zwycięzcy Powiatowego Przeglądu Dziecięcych zespołów Folklorystycznych w Makowie Podhalańskim. Skorzystali z naszych atrakcji tak jak inne dzieci z okazji Dnia Dziecka, na zakończenie w podziękowaniu dali mini koncert piosenek góralskich.

Czytaj więcej...